Łańcuch dostaw

Procesowe podejście do łańcucha dostaw oraz ciągłe monitorowanie rynku i dostawców przyczynia się do obniżenia kosztów oraz podnoszenia jakości usług. Ścisła współpraca z Klientami i Dostawcami sprawia, że proces zaopatrzenia, produkcji i dystrybucji działa sprawnie i wydajnie.

Zakupy

W celu osiągania najlepszych wyników istotne jest wypracowanie ścisłej i długotrwałej współpracy z Dostawcami. Wybieramy tylko takie firmy, które wyznają politykę spójną z naszą. Od naszych dostawców oczekujemy zaangażowania, profesjonalizmu i pozytywnego podejścia i to samo dajemy w zamian. Każdego dostawcę sprawdzamy pod względem zarówno jakości oferowanych usług, jak również pod względem obsługi. Systematycznie przeprowadzamy audyty jakościowe. Długofalowa współpraca umożliwia nam budowanie relacji partnerskich, co skutkuje gwarancją jakości, terminowości oraz wynegocjowanych cen danych surowców i materiałów.

Magazyn

Posiadamy nowoczesną i bezpieczną bazę magazynową. Możemy przechowywać zarówno półprodukty, jak i gotowe towary. Posiadamy nowoczesny system magazynowy pozwalający na bieżąco kontrolować stany magazynowe z każdego miejsca na świecie. System pozwala bezbłędnie określić lokalizację towaru oraz śledzić przebieg obrotu magazynowego. Nasz magazyn wyposażony jest w system stałej kontrolowanej wilgotności oraz temperatury jak również całodobową ochronę i monitoring.

Transport

Wiemy, jak ważna jest terminowa i szybka dostawa zamówionego towaru, dlatego staramy się być elastyczni i oferujemy naszym Klientom również ekspresowe przesyłki w każde miejsce na świecie. Dzięki współpracy z kilkoma firmami spedycyjnymi oferujemy różne usługi w zależności od tego, gdzie i jak szybko dana przesyłka ma być dostarczona. W pełni obsługujemy międzynarodowe transporty drogowe, lotnicze czy morskie.

Obsługa celna

Nasza firma kompleksowo zajmuje się wszelkimi formalnościami niezbędnymi do wysyłki towarów.


Oferujemy:

  • kompleksową obsługę zgłoszeń celnych do wszystkich procedur,
  • szeroką gamę procedur uproszczonych,
  • wszechstronną obsługę obrotu wspólnotowego INTRASTAT,
  • możliwość skorzystania z zabezpieczenia należności celno-podatkowych,
  • magazyn czasowego składowania i miejsce uznane,
  • zautomatyzowane odprawy w ramach Wspólnej Procedury Tranzytu,
  • nowoczesne rozwiązania z dziedziny IT,
  • elastyczność w dostosowywaniu się do potrzeb Klientów.